Uitleendienst-verhuur-materiaal

Via onderstaand formulier kun je materiaal reserveren als privaat persoon gedomicilieerd in Ichtegem voor manifestaties op het grondgebied van de gemeente Ichtegem.

Het afhalen en terugbrengen van materialen gebeurt in het afhaalpunt van de uitleendienst, Fabriekweg 4 te Eernegem. Dit kan enkel op de afgesproken tijdstippen in samenspraak met de verantwoordelijken van de uitleendienst. De uitleendienst geeft het exacte uur door. De ontlener voorziet zelf in voldoende mankracht voor het laden en lossen. De materialen moeten op een correcte en respectabele manier vervoerd worden. Indien dit niet gebeurt, kan de ontlening onmiddellijk stopgezet worden.

Audiovisuele materialen (beamer, geluidsinstallatie,…) kunnen tijdens de openingsuren in het administratief centrum worden afgehaald.

Mits betaling van 75 euro per rit heen en terug kan de gemeente het materiaal bezorgen en ophalen op weekdagen.

De ontlener ontvangt een factuur na de verhuurperiode van het materiaal.

Downloads