Concert 'Le plus beau...' Live Belpop 80's night

Wanneer

  • zaterdag 28 maart 2026 van 19:45 tot 23:59 uur

Locatie

Sporthal Ichtegem
Keibergstraat 32 , 8480 Ichtegem

Back 2 Music Events presents: een avond Belpop 80's. Bereid je voor op de sfeer en muzikale beleving met twee sterke live acts:

Gare Noir

Een pauze na een 40-jarige carrière new wave/postpunkband Red Zebra, beroemd om "I Can't Live in a Living Room", bood bandleden Sam Claeys en Frits Standaert de perfecte gelegenheid. Een verzameling songideeën, doorheen de jaren gekoesterd, leidde tot de geboorte van 'Gare Noir'. Een nieuw samenwerkingsproces van donkere electrorock, synthwave, cold wave en postpunk vormt het kader die ijzersterke songs tot leven brengen. Na de recente release van hun debuutalbum "This is Gare Noir", brengen ze dit voor het eerst life on stage!

The Brol Makers

Arno zou dit jaar zijn 77ste verjaardag vieren maar zijn muziek leeft verder. Zoals The Brol Makers zeggen: "Er is maar één Arno". Deze band uit de Bretonse rockscene biedt naast hun "Hommage" een uitgesproken rock-herinterpretatie van Arno's werk. Een nieuwe dimensie van z’n nummers met een afwisseling tussen emotie en vurige rock vermengd met Bretonse ruwheid. Met klassiekers en minder bekende nummers. Hun "hommage à un Belge de mer par des Français de mer." Putain, Putain se sera vachement bien!!! Voor het eerst live on stage in Vlaanderen!

Organisatie

Back 2 Music Events
___ , 8480 Ichtegem
Website
www.back2musicevents.be

Leeftijd

vanaf 18